وب سایت های صنایعی

لیست وب‌سایت‌های ایرانی فعال در حوزه مهندسی صنایع

ترتیب نمایش، به صورت تصادفی است!
درخواست ثبت لینک
  • «Mainmag» مجله تخصصی نگهداری و تعمیرات (240)

   مین مگ، «مجله تخصصی نگهداری‌وتعمیرات» یک مرجع علمی و تخصصی در زمینه مدیریت دارایی‌های فیزیکی است؛ که با همکاری گروهی از کارشناسان این حوزه هدایت و مدیریت می‌شود؛ که هدف آن پرکردن خلاءهای موجود در این حوزه است. به همین منظور از مراجع علمی، وب‌سایت‌های مطرح در این زمینه، تجارب صاحب نظران حوزه نگهداری و تعمیرات به صورت تألیف و ترجمه استفاده می‌کند.

  • دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع «مؤسسه پژوهش» (245)

   دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی پژوهش، با بهره گیری از برترین اساتید این رشته، خدمات آموزشی تخصصی در زمینه ی مهندسی صنایع ارائه می کند. این خدمات زمینه های مشاوره تخصصی کنکور ارشد و دکتری، کلاسهای آمادگی کنکور ارشد و دکتری، آزمون های آمادگی کنکور ارشد، دوره های مورد نیاز مهندسان صنایع، فروش کتاب های صنایع از طریق انتشارات دپارتمان صنایع را شامل می شود.

  • انجمن مهندسی صنایع ایران (164)

   انجمن مهندسی صنایع ایران یگانه نهاد علمی، مستقل، اندیشه‌ورز و داوطلبانه کشور در تخصص مهندسی صنایع است که با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان جمعی و گروهی اساتید و متخصصین صنایع در سال 1378 تأسیس و پا به عرصه وجود نهاد.

  • مصمم «مهندسی صنایع در محیط مجازی» (223)

   مصمم،مهندسی صنایع در محیط مجازی،ارائه دهندۀ جزوه، مقاله، کتاب، جزوات ارشد و دکتری ، مشاوره ارشد و دکتری، نرم افزارها،اخبار و پروژه‌های مرتبط با مهندسی صنایع.

  • وب سایت شخصی دکتر مجید ایوزیان (685)

   کارشناس، کارشناس ارشد و دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه علم وصنعت ایران - مدرس کنکور کارشناسی ارشد و دکتری (دروس آمار، تئوری احتمالات و کنترل کیفیت)

  • رویداد IE Show «مهندس صنایع شو» (183)

   «مهندس صنایع شو» محفلی علمی برای دوست داران دانش مهندسی صنایع می باشد.یکی از مشخصه های متفاوت این برنامه اجرای سخنرانی های 20 دقیقه ای است که سخنرانان موضوع بحث خود را بایستی پیرامون مباحث مرتبط با مهندسی صنایع به شرکت کنند گان منتقل نمایند. هدف تیم برگزار کننده «مهندس صنایع شو» فراهم آوردن فضایی برای مهندسان صنایع فعال است تا به تبادل دانش، تجربه، افکار و شبکه سازی بپردازند.

  • لینگویسم «بهینه سازی با لینگو» (155)

   آیا تابه‌حال به دنبال بهترین نتیجه، بالاترین سود، خروجی یا رضایتمندی بوده‌اید؟ و یا برای دستیابی به کمترین هزینه، ضایعات یا نارضایتی تلاش کرده‌اید؟ ابزاری که در این راه شمارا یاری می‌دهد، «بهینه‌سازی» است. حال اگر تعداد متغیرهای مسئله زیاد باشد، برای حل این مدل‌های ریاضی پیچیده نیازمند استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای و نرم‌افزاری مثل LINGO هستیم.